okiem kobiety

dlaczego kobiety nie mają ochoty na sex?

Wreszcie wiem dlaczego kobiety nie mają ochoty  na sex, szukają wymówek, odmawiają swoim partnerom.

Do tej pory było to dla mnie nie pojęte, nie mogłam zrozumieć jak można nie chcieć uprawiać sexu, jak można go odmawiać i dlaczego.

A teraz już wiem - kobiety, żony nie mają ochoty na sex, bo nie sprawia on im przyjemności, po prostu partner jest beznadziejny, nie potrafi ich dobrze zaspokoić, myśli tylko o sobie, o swoich potrzebach.

Bo jak u mnie sex miałby trwać 5 - 10 minut i byłby on włąsciwie pozbawiony gry wstępnej i tylko facet by się zadowolił i zaspokoił, to mnie też by "bolała głowa", "byłabym zmęczona", "chciałoby mi się spać", powiedziałabym "nie dzisiaj" itd.

 

I biedne są takie kobietki co to mają jednego partnera przez całe życie, i on im taki właśnie sex serwuje. Bo nie wiedzą ile straciły, nie wiedzą jak może być przyjemnie podczas  takiego prawdziwego sexu i jak naprawde powinien smakować i wyglądać dobry sex.

Do tej pory nie mogłam tego zrozumieć, bo  miałam to szczęście, że trafiłam na zajebistych kochanków.

 

Dziękuje mojemu pierwszemu kochankowi, że na niego właśnie trafiłam, że dzięki niemu poznałam uroki sexu, bo tak to też byłby to dla mnie tylko przykry obowiązek a nie przyjemność.